INFO

Pollard.cz je tým DJ´s, Zvukařů, Osvětlovačů, Techniků, Produkčních, Moderátorů, Koordinátorů a Umělců s celoživotní profesionální praxí v oblasti firemních akcí, svateb, oslav, party, clubů, koncertů, konferencí, školení apod. Naše služby nabízíme včetně vlastní špičkové profesionální techniky. Pollard.cz nefunguje jako klasická full service eventová nebo svatební agentura, ale spíše jako dodavatel Techniky, Pódií, Dj´s, Umělců (hudebních skupin, tanečníků, různých performerů..) a konzultantů pro naše klienty - reklamní agentury, hotely, kluby, restaurace, marketingové, PR, eventové a svatební agentury i přímé koncové klienty z řad malých i velkých firem a svatebčanů. Pokud hledáte služby jako doprava, ubytování, catering, svatební koordinátor, průvodce, team-building, pronájem prostoru pro akci či jiné související služby - kontaktujte nás - doporučíme Vám některého z naších klientů z řad full service eventových, cestovních nebo svatebních agentur - avšak my sami tyto služby neposkytujeme.

 • 2014

  Spuštění dalších webů a projektů

  Dospěli jsme k rozhodnutí rozdělit naše služby na více samostatných projektů/website. Pollard.cz zůstává jako hlavní projekt, zaměřený na pronájem techniky, Djs, mobilních pódií, uměleckého programu a souvisejících služeb v oblasti event managementu. Jako první ze serie nových webů vzniká nový website - www.DjMaara.cz sloužící k prezentaci zakladatele Pollard.cz Davida Máry coby DJe & VJe.

 • 2011

  Programová agentura

  Opět jsme rozšířili naše služby. Nyní nabízíme přímé zastoupení řady umělců / uměleckých skupin a fungujeme také jako programová agentura - můžeme tak Vaši akci zabezpečit kompletním uměleckým programem jako například kapela, tanečníci a podobně...

 • 2010

  Strategické spojení

  Naše agentura se přímo propojila se spřátelenou firmou nabízející pronájem hudebních aparátů pro kapely - nyní tedy nabízíme, jako přímý dodavatel pronájem hudební aparatury - klávesy, bící, kytarová/basová komba, kytary, baskytary a podobně...

 • 2004

  Služby rozšířeny o studiové práce

  Nakoupili jsme zbrusu novou high-end techniku - investice několika milionů korun - a také rozšířili nabídku poskytovaných služeb - nyní napřímo nabízíme studiové práce v oblasti audio, video a multimedia. Tento rok se také rozrostl náš hlavní tým o nové významné spolupracovníky - skvělé přátele a kolegy.

 • 2000

  Založení agentury Pollard.cz

  David Mára s přáteli založil agenturu Pollard.cz - nezávislé společenství pečlivě vybraných špičkových Djs, zvukařů, světelných designérů, techniků, umělců, event koordinátorů a moderátorů - poskytujících služby v oblasti event managementu, svateb, konferencí, školení, oslav a VIP akcí.

loadmore

NÁŠ TÝM

Náš "základ" tvoří 13 členný tým, ale všichni se sem nevejdou :-)

David Mara

Founder

4965657af186b9092c7a96976ffe881c XL

Michaela Vazacova

Event Coordinator

F4b6dca0e2911082f0eb6e1df1a0e11d XL

Nikola Sedinova

Sales & Coordinator

C889234799e865bbe90cee71f6cd2e53 XL

Daniel Margolius

Entertainment Specialist

Naše Fakta

-

1000

Realizovaných Svateb

-

2500

Realizovaných Firemních Akcí

-

600

Realizovaných Oslav

-

100

Realizovaných Konferencí

Naše Služby

Zvuk Světla Video

Vaši akci kompletně technicky zajistíme veškerou světelnou, zvukovou, dj, konferenční a video technikou špičkové profesionální kvality v našem vlastnictví. Krom 100% funkčnosti a nekompromisních kvalitativních parametrech, je pro nás důležitá v první řadě nejen kvalita ale i bezpečnost a v neposlední řadě také vzhled, což je na těchto prestižních akcích velmi podstatné. Instalaci a obsluhu techniky provádí vyškolený technický personál s odpovídajícím vzděláním a celoživotními zkušenostmi v oboru. Technicky jsme zajišťovali již stovky velkých prestižních akcí.

Dj Agentura

Náš tým pečlivě vybraných profesionálních DJs je vždy připraven udělat na Vaši akci nezapomenutelnou party. Realizujeme jak klasické mobilní diskotéky a klubové produkce, tak dnes velmi populární videodiskotéky a karaoke. V týmu máme Djs hovořící plynně anglicky či dalším jazykem. Pro maximální impakt, jsou mezi námi také kvalitní vizuální umělci (VJs), kteří mohou celou akci ozvláštnit speciálními video efekty a multimediálními projekcemi. Náš tým je speciálně vhodný na akce typu svatba či firemní akce - v tomto směru máme opravdu mimořádné zkušenosti z mnoha prestižních akcí.

Band Gear

Poskytujeme pronájem nástrojové aparatury, hudebních nástrojů pro kapely, případně jakoukoliv další potřebnou techniku či personál. V případě zahraničních umělců nebo z různých jiných důvodů je mnohdy nutné pro hudební skupinu či jiné umělce zajistit nástrojovou aparaturu ( kytarová komba, stojany na kytaru, ladičky...) nebo přímo hudební nástroje ( bicí, kytary, klávesy...) V těchto případech jsme schopni zajistit všechny potřebné věci včetně instalace a dovozu na místo. Na výběr máme mnoho různých typů aparatury a nástrojů v našem přímém vlastnictví.

Program na Akce

Za léta praxe na nejrůznějších eventech, velmi dobře víme, kteří umělci jsou dobří, kteří ne, kdo je předražený, kdo má rozumnou cenu, kdo spolehlivý a kdo méně či vůbec. Nejen proto, ale i proto, že mnozí z nás jsou sami hudebníci, tanečníci či jiní umělci a performeři s dobrými kontakty jsme se rozhodli fungovat také jako programová agentura. Na Vaši akci rádi navrhneme a také zajistíme kompletní umělecký program, včetně na akcích málo vídaných a unikátních vystoupení, které jen tak neuvidíte. Zajistíme pro Vás samozřejmě případně i další umělecké služby jako fotograf či kameraman. Na vše dohlednou naši zkušení koordinátoři, na které se můžete spolehnout.

Stage Stan Parket

Nabízíme vlastní mobilní venkovní i vnitřní stage/pódia/mola do rozměrů až 20x16 metrů včetně veškerého příslušenství jako jsou bočníce, větrolamy, střechy, UV střechy, stínidla, závěsné rampy, schůdky a sukýnky. Dále můžeme Vaši akci zajistit tanečními parkety či malými i rozměrnými party či vojenskými stany různých velikosti včetně nafukovacích party hal a sofistikovaných vytápěcích systému, klimatizace, pevných podlah s tepelnou izolací. Konstrukce jsou instalovány vyškoleným personálem s potřebnými bezpečnostními certifikáty s použitím prověřených značkových konstrukčních prvků, které jsou pravidelně kontrolovány a čištěny.

Studiové Práce

V rámci audiovizuálních prací nabízíme širokou škálu služeb jako například remixy, úpravy písní, nahrávání demo snímků, mastering či další zvukové úpravy jako rekonstrukce poškozených či starých nahrávek, voice-over a profi dabing. Můžeme nabídnout také kompletní video post-produkci, 3d kameru i nejrůznější úpravy videa dle Vašeho přání. Vše samozřejmě může být doplněno grafickými pracemi a pokročilými úpravami fotek včetně fotografování samotného v našem vlastním vybaveném ateliéru. Nabízíme také natáčení různých vidoklipů, prezentací či zpracování slideshow a souvisejících propagačních elektronických i tištěných materiálů.

Máte dotazy? Spojte se s námi !

Pro svůj projekt SuperHostesky hledám nové tváře reprezentativního vzhledu a minimálně 2 světovými jazyky plynně...

”více tweetů” davidmara1

Politická situace zda se již je hodná filmového zpracování v podobě serialu na pokračování... :)

”více tweetů” davidmara1

PŘÍKLAD CEN

 

Orientační příklad cen. Pro kompletni ceník nás prosím kontaktuje

DJ PRO STARTER

8.800

 

 • 5 hodin
 • Včetně techniky
 • Dj v ceně
 • Doprava v ceně
 • Instalace v ceně
Objednat

KLASICKÉ TRIO

15.000

 

 • 2 hodiny
 • Doprava v Praze
 • Rúzně nástroje
 • Různě styly
 • Možnost prodloužení
Objednat

PARTY KAPELA

35.000

 

 • Až 5 Hodin
 • Doprava v Praze
 • 6-7 členná kapela
 • všechny styly
 • Technika NENÍ v ceně
Objednat

DUO PIANO&SAX

7.000

 

 • 2 hodiny
 • Piano nebo Klávesy
 • Více typů saxofonu
 • Doprava v Praze
 • Možnost prodloužení
Objednat

AMAZING VIDEO BACKGROUND

Blog

Nejnovější články v našem blogu, které by Vás mohly zaujmout.

Kvalitní Zvuk na akci

Kvalita a typy audio systémů jsou často pro nezasvěcené španělskou vesnicí. Vysvětlíme Vám rozdíly...

čec 06 2014 Blog CZ 4511
A522a6005d1cb428ea34ef1769cd7452 XL

Je kvalitní nasvícení důležité ?

Lidé obvykle podceňují kvalitní nasvícení prostoru. Objasníme Vám proč a jak je nasvícení důležité...

čec 06 2014 Blog CZ 4097
620466077c427f141effa294382f5fba XL

Jak Vybrat kvalitní Kapelu

Nemeně důležitý jako výběr Dje je výběr kapely nebo jiného umělce na Vaši akci. Poradíme Vám jak postupovat...

čec 06 2014 Blog CZ 4927
C1572c59821062c96d0fc33ad32a2983 XL

Jak Vybrat Kvalitního Dje ?

Jak vybrat kvalitního Dje na Vaši akci ? Tuto otázku si klade mnoho lidí, poradíme Vám jak...

čec 06 2014 Blog CZ 3939
542390225756f78888142d54f3d17e01 XL

Příklady Klientů

Pw Pw Pw Pw Pw

CREATIVE YOUR WAY

Pojďte s námi pracovat na Vaši akci...

REFERENCE

7d0d25bfcaa1421c2931a4f0387462aa S

"Spolupracujeme s Davidem Márou (Pollard.cz & DjMaara.cz) od samého počátku otevření naší unikátní restaurace Žofín Garden. Jeho zodpovědnost, dostupnost a vášeň pro hudbu je k nezaplacení. Podařilo se nám vybudovat s Davidem velice profesionální vztah a spolupráci za každých okolností. Davidova energie je nakazitelna a s jistotou ho mohu doporučit pro každý typ události.." Tomáš Větrovec (Manager) - ZofinGarden.cz

7d0d25bfcaa1421c2931a4f0387462aa S

"Vřele doporučuji! Dj Maara (David Mára) mi byl doporučen jako profesionál, co se vánočních večírků týče, a svého renomé dostál na 100%. Naše skupina nebyla nikterak snadná co do různorodosti na přání, a přesto všichni slyšeli to, na co v tu chvíli měli chuť. Díky dokonalé hudbě se stal náš vánoční večírek legendární a nepochybně se vryl do paměti všech zúčastněných. Velmi příjemná spolupráce, za kterou ještě jednou moc děkujeme. Hodně muziky za krásnou cenu!."" ing.Michaela Priesolová (Marketing) - Ptacek.cz

7d0d25bfcaa1421c2931a4f0387462aa S

"S Davidem Márou spolupracuje restaurace Mlýnec jiz mnoho let v oblasti DJ na akce včetně kompletního technického zajištění k naší spokojenosti a tudíž služby Davida můžeme doporučit." Pavel Štěpánek (Manager) - Mlynec.cz

7d0d25bfcaa1421c2931a4f0387462aa S

"David Mára pro nás zajišťoval hudební i technickou produkci na několika firemních akcích. Komunikace probíhala bez problémů, pan Mára nám vždy vyšel vstříc a ochotně reagoval na všechny naše speciální požadavky. Samotná hudební produkce David Máry ( DJ Maara) byla vždy perfektní, přesně taková, aby vyhovovala dané akci a publiku." Miroslava Jaborníková (Human Resources) - WhiteCase.com

7d0d25bfcaa1421c2931a4f0387462aa S

S Davidem Márou a jeho agenturou Pollard spolupracuje Česká národní banka již řadu let v oblasti technického a programového zajištění našich kulturních akcí. Davida a jeho agenturu mohu vřele doporučit všem, kteří připravují firemní nebo i soukromé akce a mají jasnou, ale i nejasnou představu o průběhu akce. David umí skvěle poradit se sestavením programu a také ji kompletně zajistí bez sebemenšího problému. Vždy se vyplatilo dát na jeho radu jak ve výběru techniky, tak i umělce. Jsme rádi, že spolupracujeme právě s Davidem Márou a agenturou Pollard. ” Kateřina Macháčková - cnb.cz

7d0d25bfcaa1421c2931a4f0387462aa S

S Davidem Márou náš klub Rock Café spolupracuje již léta. Na základě osobní i profesionální zkušnosti s Davidem a ostatními Djs které k nám do klubu dodává můžeme jeho služby vřele doporučit.” Lukáš Růžek (Director) - RockCafe.cz

7d0d25bfcaa1421c2931a4f0387462aa S

“S Davidem Márou (Dj Maara) a Pollard.cz spolupracujeme již několik let. Jak náš hotel, tak všichni klienti jsou vždy velmi spokojeni. Obdrželi jsme pozitivní ohlasy a klienti, kteří se k nám vrací - vyžadují již konkrétně služby Davida Máry. Za hotel The Mark můžeme vřele doporučit” HANA RONCKOVÁ (Revenue Supervisor) - TheMark.cz

7d0d25bfcaa1421c2931a4f0387462aa S

“ Naše firma spolupracuje s Davidem Márou a jeho agenturou Pollard.cz již mnoho let. David a celý jeho tým jsou skvělí profesionálové, kteří vědí jak udělat perfektní party. To vše samozřejmě s použitím velmi kvalitní profesionální techniky. Davida a celý tým Pollard.cz mohu každemu vřele doporučit. ” THELMA WARD - PragueWeddingPlanners.com & MauriceWard.com

7d0d25bfcaa1421c2931a4f0387462aa S

“ Ráda bych poděkovala Davidu Márovi za skvělý výkon a profesionalitu, kterou podával při každé naší společné akci. Hrál na svatbách desítek našich klientů, vždy dokázal plně uspokojit potřeby i nejnáročnějšího klienta, má kvalitní vybaveni a ve svém oboru patří mezi špičku.” ANDREA HANUŠOVÁ (Owner) - ExclusiveWeddingsinPrague.com

POJĎTE S NÁMI DO AKCE

...a nebudete litovat...

  Ukázky Realizací  

Vše
Firemní Akce
Svatby
Oslavy a Ostatní
Video Promo

White & Case

Firemní Akce

Whitecase1

LOKACE: White and Case Office Building
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Již několikátá spolupráce s právní kanceláří White a Case - tentokráte ku přípežitosti openingu nové office této renomované právní firmy. Velmi hezky večírek.

Kinstellar

Firemní Akce

Kinstellar1

LOKACE: Buddha Bar
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Firma Kinstellar patří k mým dlouholetým klientů. Tento firemní večírek byl realizován v luxusnim prostoru Buddha Baru v centru Prahy.

Coca-Cola

Firemní Akce

Cola1

LOKACE: SaSaZu
REALIZACE: Technika, DJ (Videodiskotéka),
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Povedená firemní akce pro Coca Colu. Akce měla skvělý program včetně vystoupení plné sestavy Monkey Business. Následná videodiskotéka byla opravdu bouřlivá a hodně energická.

Hotel Kempinsky - Výročí

Oslavy a Ostatní

Kampinski

LOKACE:Hotel Kempinski (The Mark)
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Velmi přijemná akce výročí založení luxusního hotelu Kempinski v Praze (dnes The Mark)

Oslava Kamila Mortimer

Oslavy a Ostatní

Mortimer

LOKACE: Restaurace Mlýnec
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Video Technika, DJ (Videodiskotéka + Karaoke), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Velmi pěkná oslava narozenin velmi sympatické a milé billboardové královny Kamily Mortimer s opravdu pestrým programem. Na akci dokonce vystoupila Helenka Vondráčková, která předvedla opravdu skvělý výkon. Na akci dorazilo mnoho zajímavých a známých osobností. Skvělá akce.

Oslava Sanjiv Suri

Oslavy a Ostatní

Oslava5

LOKACE: Žofín Garden
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Je pro mě velká pocta, že jsem byl osloven abych se podílel na realizaci oslavy narozenin tak mimořádného člověka jako je majitel Zatiší Group Sanjiv Suri. Totoho člověka, který dokázal vybudovat prakticky od nuly síť velmi kvalitních restauraci a prestižní cateringovou firmu Zátiší Catering si velmi vážím. Akce byla velmi povedená a ja se těším na další akci pro Zátiší Group

Zatiší Group Výročí

Oslavy a Ostatní

Oslava4

LOKACE: Zátiší
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Další vydařená akce pro zatiší group.

Mark N. Birthday

Oslavy a Ostatní

Oslava3

LOKACE: Letenský Zámeček
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Parádní oslava narozenin. Pořádající eventová agentura zvládla celou akci na jedničku. Skvělý program, skvělá atmosféra, skvělí lidé. Jsem rád, že jsem se na akci mohl podílet.

oslava Michal Smrž

Oslavy a Ostatní

Oslava1

LOKACE: Občanská Plovárna
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Video Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor, Taneční Vystoupení
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Oslava narozenin manželky zbrojaře Michala Smrže ve stylu Pulp Fiction. Akce byla opravdu super. Celý prostoru jsme nasvítili, nazvučili, umistnili projekce. Na akci jsem taktéž angažoval tanečníky Národního divadla. Návštěvnici akce obdželi při příchodu kostýmy ze stacionáře Národního Divadla a přitomní herci, kteří obstarali obsluhu byli taktéž skvělí profíci. Velmi vyjímečná akce.

Asya & Robert

Svatby

Svatba38

LOKACE: Zámek Štiřín
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Velmi milá svaba v překrásném prostředí zámku Štiřín. Velmi mílí svatebčané a rozjetá party do ranních hodin. Díky velmi přátelským lidem budu na tuto akci ještě dlouho v dobrém vzpomínat.

Pollard.cz Promo Video

Video Promo

POZNÁMKY: Toto je promo video natočené na několika akcích v roce 2013. Video muselo být bohužel konvertováno z HD kvality do mnohem mensiho rozliseni, aby ho bylo možno plynule přehrát i v zařízeních s pomalým připojením k internetu a také z důvodů snížení možnosti identifikace osob na videu a ochrany jejich soukromí. Berte prosím video jen jako orientační - jelikož Djs z našeho týmu hrají doslova vše - není možné natočit video, které by obsáhlo všechny styly a dekády, které hrajeme. HESLO K VIDEU: onlyforme

Emma & Paul

Svatby

Svatba46

LOKACE: Hotel Kempinski (The Mark)
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Komorní zahraniční svatba američanů Emy a Paula. Tuhle svatbu jsem si doslova užil. Hoste byli totiž velcí vtipálci a neustále vymýšleli různé legrácky pro zpestření večera. Vynikající atmosféra a plný parket na diskotéku až do konce akce

Daniela & Milan

Svatby

Danielawatanabe

LOKACE: Hotel Bohemia
REALIZACE: Zvuková, Video a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Úžasná svatba Brazilsko -Japonské topmodelky Daniely Watanabe a modela Milana. Akce byla mimořádně zdařilá a já doufám, že jsem nezklamal důvěru, kterou do mne sympatická, ale velmi náročná Daniela vložila.

Jana & Pete

Svatby

Svatba43

LOKACE: Letenský Zámeček
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Velmi hezká, menší svatba pro milý mezinárodní pár moravačky Jany a američana Peta. Velmi vřelá atmosféra a milí lidé. Je radost vidět plný parket rozzářených a spokojených lidiček.

David & Diana

Svatby

Svatba40

LOKACE: Trojský Zámek
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Video Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Nádherná luxusní svatba se 150 hosty v překrásném prostředí Trojského zámku. Počasí přálo, takže začátku akce předcházelo přijemné posezení v zámeckém parku s podkresem kvarteta vážné hudby. Brit David a pražská rodačka Diana jsou skvělý pár z nehož čiší pozitivní energie a čistá láska. Hosté, kteří přijeli snad ze všech koutů světa si akci velmi užili a i já z akce odjíždím s dojmem dobře odvedené práce s velmi přijemnými lidmi.

Jean & Daria

Svatby

Svatba35

LOKACE: Prileau Castle - Rakousko
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Velmi komorní svatba s 25 hosty v malebném rakouském zámečku. Krásná přiroda, neskutečně čistý vzduch a přátelská atmosféra - opravdový relax pro tělo i duši.

Dylan & Sarah

Svatby

Svatba34

LOKACE: Grandhotel Bohemia
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor, Hudebni Skupina
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Nádherná irsko-britsko-skotská svatba se 100 hosty. Na akci jsem krom jiného zajišťoval i špičkový Beatles Revival. Kombinace diskotéky s kapelou je vždy nejlepší a i tentokrát se díky tomu akce rozjela do plných obrátek. Atmosféra byla prostě super !!!

Adrian & Alexandra

Svatby

Svatba30

LOKACE: Restaurace Černý Orel
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Další spolupráce s mým stabilním klientem PragueWeddings.com - tentokrát pravá rumunská svatba pro dvojici programátorů Adriana a Alexadry. Skvělá akce - je vidět že v Rumunsku se prostě hodně tanči a zpívá.

Daniel & Marie

Svatby

Svatba29

LOKACE: Farma Michael
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Velmi hezká svatba na hezkém místě. Na tuto svatbu syna renomovaného právníka Oldřicha Choděry jsem se obzvláště těšil, protože o farmě Michael již jsem lecos slyšel. Pověst farmy nezklamala a mohu říci, že toto místo je opravdu velmi unikátní. Celá akce proběhla velmi zdařile a party končila v ranních hodinách.

Dylan & Ciara

Svatby

Svatba28

LOKACE: Hotel Alchymist
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Opravdu živelná menší britská svatba v pražském luxusním hotelu Alchymist. Tahle svatba byla opravdu velmi energická. Všichni hosté byli doslova nabiti energii a party koncila kolem páte hodiny ranní.

Jesse & Monica

Svatby

Svatba27

LOKACE: Sacre Coeur
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Italsko-Britská svatba ve velmi zajimavém prostoru - odsvěceném kostele Sacre Coeur na Praze 5. Tento unikátní prostor je jako dělaný pro netradiční akce.

Pavel & Cindy

Svatby

Svatba26

LOKACE: Palác Žofín
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Luxusní arabsko-česká svatba v unikátním velkém sále Paláce Žofín. Na tuhle akci bylo zapotřebí opravdu mnoho techniky, takže náš instalační tým se činil celý den, ovšem práce stála za to - celý prostor byl opravdu skvěle nasvícen.

Tereza & Milan

Svatby

Svatba25

LOKACE: Hrad Zbiroh
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Videodiskotéka + Karaoke), Moderátor, Hudební Skupina
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Nádherná svatba fotbalového reprezentanta Milana Černého a jeho krásné přítelkyně Terezy. Na akci bylo mnoho mladých sportovců, takže mě nepřekvapilo, když v půlce diskotéky proběhl na parketě i fotbalový zápas. Krásná akce.

Yuri & Alina

Svatby

Svatba24

LOKACE: Zámek Dobříš
REALIZACE: Technika, DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Luxusní svatba členů ruské dumy v atraktivní lokaci zámku Dobříš.

Alan & Ainsley

Svatby

Svatba23

LOKACE: Letenský Zámeček
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Velmi hezká Irská svatba na Letenském Zámečku v Praze.

Josef & Isabella

Svatby

Svatba20

LOKACE: Palác Žofín
REALIZACE: Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor, Hudební Skupina
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Pohádková svatba světoznámého houslového virtuoza a jeho přítelkyně. Děkuji jednomu z mých stálých klientů Andree Hanušové-Hamanové, majitelce svatebni agentury ExclusiveWeddingsinPrague.com za vloženou důvěru a nabídku spolupráce na této akci.

Colin & Galina

Svatby

Svatba19

LOKACE: Hotel Paris
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Video Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Tato velmi eneregická svatba se mi velmi líbila. Sympaticky brit Colin a krásná něvěsta ruské krve Galina to na tanečním parketu řádně rozjeli.

Brian & Anna

Svatby

Svatba18

LOKACE: Schloss-Schandau Castle - Švycarsko
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Hezký výlet na Irskou svatbu na zámek u Švycarského městečka Thun. Cesta byla sice náročná, ale svatba skvělá.

Narozeniny Daniel Z.

Svatby

Mnaga

LOKACE: Green Valley
SLUŽBY: Zvuková, Světelná a Video Technika, DJ (Videodisco), Moderator, Kapela Mňága a Žďorp, Stany, Zastřešená Stage
REALIZACE: David Mara (Dj Maara)
POZNÁMKY: Náročná narozeninová akce s účasti skvělé kapely Mňága a Žďorp. Akce byla opravdu technicky velmi náročná a instalace stanů zabrala celý den.

Monika & Erick

Svatby

Monikaerick

LOKACE: Chateau Mcely
SLUŽBY: Sound, Lighting and Video Equipment, DJ (Videodisco), Moderator
REALIZACE: David Mara (Dj Maara)
POZNÁMKY: Pohádková svatba mexičana Erika a krásné češky Moniky. Opravdu nádherná svatba v dech beroucí lokací zámku Mcely. Díky Andree Hamanové za angažmá na této vyjímečné akci.

Jan & Petra

Svatby

Svatba17

LOKACE: Rezidence Liběchov
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Honza s Petrou tvoří opravdu mimořádně hezký a pevný pár. Oba jsou skvělí lidé a proto jsem se na tuhle svatbu obzvláště těšil. Svatba byla skvělá a já přeji novomanželům vše nejlepší do jejich společného života.

Dieter & Maria

Svatby

Svatba16

LOKACE: Hotel Four Seasons
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Pěkná svatba pro německo-italský pár v jednom z nejlepších hotelů v Praze - Four Seasons.

Ariel & Daniella

Svatby

Svatba15

LOKACE: Španělská Synagoga a Restaurace Mlýnec
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Luxusní tradiční židovská svatba. Tato akce byla pro mě velmi obohacující. Kromě ozvučení, světel a diskotéky jsem totiž realizoval i ozvučení opravdu bravurní britské party kapely a židovského kvarteta ve Španělské synagoze. Bylo velmi zajímavé proniknout do tradičních židovských svatebních zvyků. Velmi hezká a zajímavá akce.

Stephen & Jitka

Svatby

Svatba14

LOKACE: Rezidence Bon Repos
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Stephen a Jitka na mě působí dojmem velmi klidneho paru. Realizace jejich svatební party byla přijemná a výběr prostoru - rezidence Bon Repos považuji za velmi dobrý - velmi zajímavá lokace.

Peter & Natalie

Svatby

Svatba13

LOKACE: Kaiserštejnský Palác
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Musim říci, že tato svatba byla natolik unikátní, že ji budu mít v paměti ještě opravdu dlouho. Novomanželé byli totiž velcí vtipálci a abnormálně veselí a bezprostřední lidé. Ač se jednalo o svatbu komorní, party byla velmi pěkná a hosté to na parketu řádně rozjeli.

Gianluca & Zuzana

Svatby

Svatba12

LOKACE: Petřínské Terasy
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Tato svatba byla opravdu jedna z nejlepších a nejenergičtějších co jsem kdy dělal. Hlavně díky skvělé nevěstě Zuzaně a jejímu manželovi Gianlucovi - tito lidé jsou opravdu mimořádně milí a přátelští. Jelikož na svatbě bylo hodně hostů z Italie byla party velmi rozjetá a celý prostor Petřínských Teras se doslova otřásal v základech

Steven & Naďa

Svatby

Svatba11

LOKACE: Palác Žofín
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor, Hudební Skupina
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Krásná svatba kanaďana Stevena a češky Nadi.

Jiří & Kateřina

Svatby

Svatba9

LOKACE: Hotel Baroko
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Menší česká romantická svatba kytaristy Jirky a modelky Katky. Nechybel ani Jirkův parťák z kapely - Václav Noid Bárta s jeho tehdejsí přítelkyní Eliškou Bučkovou a část kapely Olympic. Velmi hezká akce.

Sven & Soňa

Svatby

Svatba8

LOKACE: Zámek Třebešice
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Velmi originální svatba v unikátním zámku Třebešice.

Robert & Beata

Svatby

Svatba7

LOKACE: Hotel Kempinski (The Mark)
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Velmi vydařená svatba rodilého australana Roberta a slovenky žijicí v Mebourne Beaty.

Jean & Kateřina

Svatby

Svatba6

LOKACE: Hotel Mandarin Oriental
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Video Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Exkluzivní svatba francouze Jeana a české modelky Kateřiny v honosném prostředí pražského hotelu Mandarin Oriental. Velmi pěkná svatba pro náročné klienty.

Kele & Sarima

Svatby

Svatba5

LOKACE: Loď Czechia
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika,
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Jedna z mnoha společných akcí se svatební koordinátorkou Thelmou Wards. Teentokrát se jednalo o pronájem techniky pro afrického Dje na velmi zajímavé svatbě významných afrických rodin

Robert & Nicole

Svatby

Svatba3

LOKACE: Trojský Zámek
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Zajimavá svatba mladých libanonců žijících v Saudské Arabii. Hezka akce. Na této svatbě byl unikátní výběr prvního tance pro novomaželé - AC/DC - Highway To Hell, jsem jako první tanec ještě nikdy nehrál, ač je tato kapela mou oblíbenou.

James & Valerie

Svatby

Svatba2

LOKACE: Letenský Zámeček
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Milá akce se skvělými lidmi..

Paul & Eve

Svatby

Svatba1

LOKACE: Palác Žofín
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Daklší z mnoha akcí realizovaných v Paláci Žofín. Povedlo se nám vytvořit opravdu skvělou světelnou atmosféru celého prostoru

Cleverlance

Firemní Akce

Cleverlance2

LOKACE: Slapy
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor, Hudební Skupina
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Jedna z mnoha akcí realizovanou pro významného hráče na čekém IT trhu - firmu Cleverlance. V rámci tembuildingu realizovaného eventovou agenturou jsme zajišťovali zábavu na akci - moderaci, kapelu, videodiskotéku a kompletní techniku. Celá akce probíhala v oblasti panenské přírody bývalého vojenského újezdu.

Vodafone

Firemní Akce

Lazne

LOKACE: Žluté Lázně
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Videodiskotéka a ozvučení kapely v rámci firemního team-buildingu firmy Vodafone. Díky Honzovi a Petrovi z CK SEN za mé angažmá v této akci.

LOREAL

Firemní Akce

Loreal

LOKACE: Cocktail Bar
REALIZACE: DJ (Videodiskotéka + DJ/Sax Jam)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Zajímavá akce pro Loreal na niž jsem měl tu čest krom jiného hrát coby DJ v tandemu s jednim z nejznámějších saxofonistů na světě - Ivanem Myslikovjanem v hodinovám funky a Soul Dj a Saxophone setu. Díky eventové agentuře Arena za to, že mě dali možnost se na této zajímavé akci podílet.

Teva Pharmaceutical

Firemní Akce

Mandarinoriental

LOKACE: Hotel Mandarin Oriental
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Videotechnika Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Luxusní firemní akce pro Izraelský farmauceutický koncern Teva. Děkuji jednomu ze svých stabilních klientů - hotelu Mandarin Oriental, že se na mě obrátili ke spolupráci na této pěkné akci. Akce byla doslova nabitá zajímavým pregramem a mezinárodní hosté akce měli opravdu bohatou zábavu okořeněnou vtipem prestižního kouzelníka, mága a psychomanipulatora. Následná videodiskotéka pak strhla k tanci všechny přítomné.

Česká Národní Banka 2013

Firemní Akce

Cnb1

LOKACE: ČNB
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Video Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor, Hudební Skupiny, Taneční Vystoupení
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Vánoční akce pro mého stálého a váženého klienta - Českou Národní Banku. Na akci jsme zajistili i skupinu Žlutý Pes s frontmanem Ondřejem Hejmou i první sólisty národního divadla Nikolu Márovou a Michala Štípu. Na této akci bylo potřeba větší množství techniky takže jseme s kolegy instalovali již od ranních hodin a bylo opravdu co dělat. Diskotéka na konci akce se také skvělě rozjela a celý prostor zaplněn tanečníky. Velmi hezká a zdařilá akce.

PPM Factum

Firemní Akce

Cowboys

LOKACE: Restaurace Cowboys
REALIZACE: DJ (Videodiskotéka + Karaoke), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Velmi zdařilý vánoční večírek pro firmu PPM Factum. Karaoke tak zaujalo, že se zpívalo a tančilo opravdu hodně dlouho a konec akce byl několikrát prodloužen.

KlikVip.com Meeting

Firemní Akce

Klikvip

LOKACE: Hotel Sen
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Video Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Zajimavá firemní akce mladých ruských IT specialistů. Zajimavostí této akce bylo, že 15 nejlepších pracovníků firmy dostalo a na místě převzalo zbrusu nový luxusní vůz a velmi hezké finanční prémie. Akce se řádně rozjela a končila až za svítání.

Narozeniny Kamila Střihavky

Oslavy a Ostatní

Strihavka

LOKACE: Retro Music Hall
REALIZACE: DJ (Rockotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Realizace rockotéky na oslavě narozenin jednoho z nejlepších zpěváku v ČR Kamila Střihavky spojené s jeho koncertem pro mne bylo přijemné zpestření týdne. Velmi hezká akce pro zajímavé lidi.

RC BUNKR Zavíračka

Oslavy a Ostatní

Bunkr

LOKACE: RC Bunkr
REALIZACE: DJ (Rockotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Realizace rockotéky na zavíračce legendárního rockového clubu Bunkr v Praze. Jakožto jeden z rezidentních Djs působících v tomto klubu jsem se zůčastnil spolu s ostatními Djs, personálem Richardem Nemčokem přiznivci posledního dne tohoto věhlasného podniku. Policisté vyklízející klub mi brali techniku z které jsem hrál přímo pod rukama. Nakonec nám sebrali úplně vše a produkce tím zkončila. Smutný konec jedinečného podniku, který pro mne byl opravdovou srdcovkou ač jsem v něm jako rezident Dj působil jen poslední rok před zavíračkou.

Silvestr Hotel Boscolo

Oslavy a Ostatní

Boscolo

LOKACE: Hotel Boscolo
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Videodiskotéka), Kapela
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: V hotelu Boscolo (Carlo IV) jsme realizovali celkem 2 silvestry. Velmi přijemné akce v krásném prostřední tohoto luxusního hotelu.

Večírek Portálu Svatby.cz

Oslavy a Ostatní

Katka

LOKACE: Crowne Plaza Hotel
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Jsem velmi potěšen, že mi byla svěřena realizace zábavy na večírku k příležitosti openingu prestižního svatebního veletrhu portálu Svatby.cz. Nálada byla perfektní a všichni vystavující, pro které byla akce pořádána, si celou akci řádně užili a to hlavně diky perfektní práci organizátorů akce - Katce Fields ( na fotce), Magdě Bručkové, Martinovi Dobešovi a Karin Hanzlíkové

Swarovski

Firemní Akce

Swarovski

LOKACE: Zofin Palace
REALIZACE: Zvuková, Světelná Technika, DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Extra rozjetá akce pro vybrané zaměstnance známeho výrobce, prodejce šperků a exkluzivního broušeného skla - rakouské firmy Swarovski. Do Prahy se sjeli lidé snad ze všech koutů světa. Akce se rozjela hned od začátku opravdu velmi energicky a lide opustili parket až na konci akce.

StarDance Afterparty

Oslavy a Ostatní

Stardance

LOKACE: Alcohol Bar
REALIZACE: DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Realizace několika afterparty pro účastníky a produkci taneční televizní soutěže Stardance. Velmi zajimavé akce s hojnou návštěvou významných celebrit.

Von Schwanzenberg Oslava

Oslavy a Ostatní

Schwanzenberg

LOKACE: Family von Schwanzenberg Residence Cerhenice
REALIZACE: Zvuková, Světelná Technika, DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Bylo pro mne opravdu velkou ctí, být vybrán k realizaci narozeninové party osmnáctin dcery Bedřicha von Schwanzenberga. Velmi zajímavá akce na kterou se sjely šlechtické rody doslova z celé Evropy i mimo ni. Pan Schwanzenberg a jeho manželka byli extrémně milí lidé, jejichž pohostinností a přátelským přístupem jsem byl doslova uchvácen.

Stereo Mcs Afterparty

Oslavy a Ostatní

Stereomcs

LOKACE: RockCafe Praha
REALIZACE: DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY:Velkým potěšením a ctí pro mne byla možnost realizovat afterparty na koncertě mého oblíbeného hudebního uskupení - britské partičky Stereo Mcs, kteří patří mezi mé oblíbené interprety.

Rotary Club

Firemní Akce

Rotary

LOKACE: Hotel Kempinski
REALIZACE: Zvuková, Světelná Technika, DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Již několikátá akce pro prestižní sdružení Rotary Club v pražském hotelu Kempinski.

Dušní 3 Opening

Firemní Akce

Dusni

LOKACE: Dusni 3
REALIZACE: DJ, REMIXY
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Zajímavá akce na níž mě přizval ke spolupráci Dan Kozel z Basskid Productions. Byl jsem pověřen vytvořit speciální electro-swing remixy a pak live hraní a míchání těchto remixů na módní přehlídce a openingu luxusního designového obchodu Dušní 3. Na akci se sešly celebrity ze světa módy a akce byla velmi zajímavá.

Narozeniny Marka Dospivy

Oslavy a Ostatní

Dospiva

LOKACE: Aero Vodochody
REALIZACE: DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Narozeninová oslava Marka Dospivy - šéfa finanční skupiny PENTA. Oslava proběhla v netradičním prostředí letiště Aero Vodochody. Zajímavá akce plná velmi zajímavých osobností.

Silvestr Intercontinental

Oslavy a Ostatní

Intercontinental

LOKACE: Hotel Intercontinental
REALIZACE:Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Již několikátá realizace silvestrovské diskotéky v pětihvězdičkovém hotelu Intercontinental. Akce se opravdu vydařila - taneční parket praskal ve švech až do ranních hodin. Diky Martinovi Steffalovi z Orfea za angažmá na této akci.

Silvestr Movenpick

Oslavy a Ostatní

Movenpick

LOKACE: Hotel Movenpick
REALIZACE:Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Realizace silvestrovské party v hotel Movenpick - pro převážně starší páry z něměcka. Naštěstí mám v zásobě hodně fox and dance takže akce byla úspěšná.

Silverstr Mamaison Riverside

Oslavy a Ostatní

Mamaison

LOKACE: Hotel Mamaison Riverside
REALIZACE:Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Již několikátá spolupráce na silvestrovské diskotéce s hotelem Riverside.

Silvestr Kempinski

Oslavy a Ostatní

Silvestrkempinski

LOKACE: Hotel Kempinski
REALIZACE:Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Ohňostroj, Výroba Hudby k Ohňostroji
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Realizace již několikáte silvestrovské party v hotelu Kempinski, kde jsem hrál spolu paralelně s jazzovou partičkou Jazz Efterratt. Klientela hotelu na silvestra byla především z řad Libanonců a občanů Arabských Emirátů. Po delsí době jsem si tak zahrál i poměrně dost arabských věcí. Díky Danovi Tylingerovi z Kempinski za spolupráci.

Silvestr Zlatá Studna

Oslavy a Ostatní

Studna

LOKACE: Hotel Zlatá Studna
REALIZACE:Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Realizace komornějšího silvestra v prostorách luxusního hotelu Zlatá Studna (Golden Well hotel).

T-Mobile

Firemní Akce

Tmobile

LOKACE: Aureole Restaurant
REALIZACE: DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Pěkná akce pro T-Mobile v zajímavém prostoru vyhlídkové restaurace Aureole realizovaná přez eventovou agenturu. Na akci byly představeny zbrusu nové mobilní aplikace pro partnery této telekomunikační společnosti. Akce byla úspěšně zakončena mou diskotékou a moderována modelkou a zpěvačkou Ivou Fruhlingovou - v té době již v požehnaném stavu..

Kinstellar Hungary

Firemní Akce

Kinstellar2

LOKACE: Hotel Hilton
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Video Technika, DJ (Videodiskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Velmi hezká firemní akce pro nadnárodní právní kancelář pořádaná v Praze Maďarskou pobočkou firmy. Díky jednomu z mých klientu - české pobočce Kinstellar za to, že mě doporučili na realizaci této mezinárodní akce.

Konference Lib. Institut

Firemní Akce

Liberalni Institut

LOKACE: Hotel Thalia
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Video Technika, Konferenční Technika
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Technicky náročná realizace konference pro LIberální Institut v hotelu Thalia na Národní třídě. Akci jsme zajišťovali kompletně po technické stránce jako dodavatel agentury StarTour.

TV Prima Autosalon

Oslavy a Ostatní

Autosalon

POZNÁMKY: Je pro mne velká čest, že jsem byl osloven TV prima, kde jsem se spolu s DJ Fluxem a dalšími dvěma DJs podílel na hudebni dramaturgii k pořadu Autosalon na TV Prima Cool

David Koller MeetFactory

Oslavy a Ostatní

Meetfactory

POZNÁMKY: Jelikoz Davida Kollera si hluboce vážím a patří bezesporu mezi muzikanty, kteří velmi ovlivnili českou hudební scénu velmi rád a s potěšením jsem přijal nabídku s kterou mne oslovil tým Davida Kollera a clubu Meet Factory - realizovat rockotéku ku příležitosti otvíračky alternativního prostoru a clubu Meet Factory. Akce byla velmi povedená a já si ji 100% užil.

PriceWaterhouse Coopers

Firemní Akce

Pricewaterhouse

LOKACE: Letenský Zámeček
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ, Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Mikulášská akce pro ratolesti zaměstnanců PriceWaterhouse Coopers - firmu na jejichž firemních akcích již se podilím jako dodavatel eventové agentury Arena po několikáté. Velmi hezká dětská akce se vším co k takové akci patří. Děti si akci skvěle užili a organizace akce byla výborná.

Zoo Praha

Oslavy a Ostatní

Zoo

LOKACE: Zoo Praha
REALIZACE: Zvuková Technika
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Realizace ozvučení znovu-otevření sloního pavilonu v Zoologické zahradě. Tuto akci pojal spíše jako charitativní službu - celá akce byla velmi zdařilá a mám z ni velmi dobrý pocit. Sloni se činili a takový sloní fotbal s míčem o rozměru dospělého 190 cm vysokého člověka přeji každému vidět.

MSB Legal

Firemní Akce

Msblegal

LOKACE: Chateau St. Havel
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Vynikající oslava narozenin jednatelů MSB Legal (dříve Šachta and Partners). Na akci vystoupila skvělá Laura (a její tygři) a nálada byla opravdu mimořádná. Následná videodiskotéka se opravdu velmi vydařila a lidé extrémně odvázaní. Výborná akce se skvělým programem.

Výročí Tvoje-Svatba.cz

Oslavy a Ostatní

Svatba

LOKACE: Letenský Zámeček
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Video Technika, DJ, Moderátor, Taneční Vystoupení
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Zajimavá akce tištěného magazínu a portálu Tvoje-Svatba.

Silvestr Hotel Bohemia

Oslavy a Ostatní

Hotelbohemia

LOKACE: Grandhotel Bohemia
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Video Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor, Hudební Skupina, Zpěvačka, Taneční Vystoupení, Klavíristka, Karikaturista
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Realizace kompletního silvestrovského programu a techniky v unikátním luxusním hotelu Bohemia. Jelikož hotel Bohemia patří k mým stálým klientům, velmi jsme se snažili aby akce byla opravdu mimořádná. Program byl opravdu velmi bohatý a kvalitní. Celá akce se vydařila velmi dobře a již se těším na další akce v tomto hotelu s unikátním sálem Boccacio.

Silvestr Kampa Park

Oslavy a Ostatní

Kampapark

LOKACE: Restaurant Kampa Park
REALIZACE: Zvuková, Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Již několikáta realizace silvestrovského večera ve skvélé restauraci Kampa Park. Realizovali jsme kompletní ozvučení všech prostorů restaurace, diskotéku a ozvučení skvělé britské zpěvačky Nicole. Děkuji Robinovi z Kampa Parku za důvěru.

Anova Seafood

Firemní Akce

Anova

LOKACE: Zámek Mikulov
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Video Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Byl jsem kontaktován centrálou Holandské firmy Anova s nabídkou spolupráce na realizaci jejich firemní akce v krásném prostředí Jihomoravksého kraje - konkrétně zámku Mikulov. Nabídku jsem s radostí přijal. Akce byla technicky naročnější a doprava na zámek trošku složitější, nicméně vše zvládnuto na jedničku. Velmi přijemná atmosféra a opravdu velmi milí lidé. Party se velmi vydařila

Skyteam

Firemní Akce

Skyteam

LOKACE: Havana Club
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: JIž několikátá akce pro uskupení leteckých společností SKYTEAM na které jsem se podílel.

Česká Národní Banka 2012

Firemní Akce

Cnb3

LOKACE: ČNB
REALIZACE: Zvuková, Světelná a Video Technika, DJ (Videodiskpotéka), Tanečníci, Hudební Skupina
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: JIž několikátá akce pro mého stabilního klienta Českou Národní Banku. Na této akci zařizujeme krom jiného i speciální exkluzivní vystoupení prvních sólistů baletu Národního divadla Nikoly Márové a Michala Štípy. Krásná akce.

Pojišťovna Maxima

Firemní Akce

Maxima

LOKACE: Jazz Dock
REALIZACE: DJ (Videodiskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: První akce pro pojišťovnu Maxima. Diky Romanovi Jandikovi z Maximy za vloženou důveru, kterou jsem snad nezklamal. Pěkná party.

Exxon

Firemní Akce

Mandarin2

LOKACE: Hotel Mandarin Oriental
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Již několikátá spolupráce na akci pro ropného giganta - firmu Exxon. Tentokát v prostředí hotelu Mandarin Oriental. Děkuji Tomáši Kapkovi z Mandarinu za vloženou důvěru a těším se na další spolupráci. Akce dopadla dobře a zábava se rozjela s tou správnou energí.

Akce Prahy 4

Firemní Akce

Akcep4

LOKACE: Top Hotel Praha
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Diskotéka)
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Pozitivní energii nabitá akce pořádaná městskou částí Praha 4 pro své partnery. Akce se zůčastnili zvučná moderátorská jména a o zábavu nebylo nouze.

Aviva Distribution

Firemní Akce

Aviva

LOKACE: Hotel Aquapalace
REALIZACE: DJ (Videodiskotéka), Moderátor
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Další z řady akcí na nichž jsem se podílel diky spolupráci s eventovou agenturou Event Arena.

Mont Pelerin Conference

Firemní Akce

Montpelerin

LOKACE: Hotel Hilton
REALIZACE: Technická Supervize Akce
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Velmi zajimavá akce pro společenství Mont Pelerin Society, kde jsem měl na starost dohled nad kompletní technickou realizací celé konference, jež se zůčastnilo mnoho mezinárodních odborníků velmi zvučných jmen, několik džitelů Nobelovy ceny i exprezidentů jako například Václava Klause

Česká Spořitelna

Firemní Akce

Sporitelna

LOKACE: Tramvajové Depo
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Videodiskotéka), Podium
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Poměrně rozsáhlá akce pro management České Spořitelny realizovaná v zajimavém prostředí tramvajového depa. Instalace velkého množství techniky včetně podia a světelné rampy byla v daném prostoru náročnější, ale vše zvládnuto. Děkuji agenture Arena za zapojení do této akce.

Nowaco

Firemní Akce

Nowaco

LOKACE: Hotel Kampa
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor, Taneční Vystoupení, Hudební Vystoupení
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Firemní akce pro firmu Nowaco (Bidwest). Na akci jsme realizovali velkolepý kreativní program zakončený videodiskotékou.

Logica

Firemní Akce

Logica

LOKACE: Rock Cafe Praha
REALIZACE: Zvuková a Světelná Technika, DJ (Videodiskotéka), Moderátor, Hudební Skupina
REALIZOVAL: David Mára (Dj Maara)
POZNÁMKY: Zdařilá akce pro IT firmu Logica v klub Rock Café. Na akci zazářil jediný oficiální Kabát Revival band a akce byla úspěšně zakončena videodiskotékou

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

 

-

( 420 ) 776 018 999

-

Praha 10. Horni Mecholupy. Czech Republic

-